Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
AppleseedRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0