Series
Ratings
84
WentworthRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 0.5
MotherRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0