Movies
Ratings
783
Reservoir DogsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5