Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Let the Bullets FlyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
PietaRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0