Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0