Movies
Ratings
1173
PersonaRated ★ 2.5- Top Right CornerRated ★ 3.0
- PassageRated ★ 3.5
- No DivingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
8½Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
The Secret of My SuccessRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 2.5