Series
Ratings
529
ResetRated ★ 5.0
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 4.5
First KillRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0