Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0