Movies
Ratings
316
ConclaveRated ★ 4.0
Nothing But the TruthRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 5.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
For SamaRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5