Movies
Ratings
536
Good Will HuntingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5