Movies
Ratings
465
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
2 GunsRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5