Titles you rated
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0