Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0