Series
Ratings
18
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0