Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0