Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0