Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0