Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0