Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5- LuckyRated ★ 1.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0