Movies
Ratings
508
The Great ActorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5