Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0