Movies
Ratings
60
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0