Movies
Ratings
63
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5