Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5