Series
Ratings
55
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Friends from CollegeRated ★ 3.0
Friends from College Season 1Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0