Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0