Movies
Ratings
436
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Turning RedRated ★ 5.0
Afterlife of the PartyRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
577 ProjectRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 5.0