Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0