Movies
Ratings
1864
La La LandRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5