Series
Ratings
813
TempestRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 0.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
The Potato LabRated ★ 1.0
A Good Day to be a DogRated ★ 0.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 0.5
Wedding ImpossibleRated ★ 1.0
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
Queen WooRated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 3.5