Titles you rated
Police StoryRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0