Movies
Ratings
349
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Asakusa KidRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.0
Masquerade NightRated ★ 4.0- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 5.0
The FableRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 4.0
Lesson in MurderRated ★ 3.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Ume Kiranu BakaRated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 3.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 5.0
Bento HarassmentRated ★ 4.0
KanikosenRated ★ 4.0