Series
Ratings
68
Renovation Like MagicRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Nanba MG5Rated ★ 4.0
Atom's Last ShotRated ★ 2.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
RikokatsuRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
ElpisRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0