Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0