Series
Ratings
82
Silicon ValleyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- You and IRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
One Warm WordRated ★ 3.5