Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
KairosRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0