Titles you rated
The Chalk LineRated ★ 3.5
Old PeopleRated ★ 0.5
The SwarmRated ★ 3.0
A Classic Horror StoryRated ★ 3.0
InuyashikiRated ★ 1.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 0.5
A Place Called SilenceRated ★ 4.5
WerewolvesRated ★ 0.5
Strange CircusRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- HamjinabiRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5