Movies
Ratings
420
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 1.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5