Movies
Ratings
266
MacheteRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The ZodiacRated ★ 1.0
Black MaskRated ★ 4.0
8MMRated ★ 3.5
FargoRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0