Movies
Ratings
624
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0