Movies
Ratings
227
Men in Black IIRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0