Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Kid Who Would Be KingRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
In This Corner (and Other Corners) of the WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
FreshRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
High LifeRated ★ 3.0