Series
Ratings
288
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
GELBOYSRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Where's Wanda?Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5