Movies
Ratings
348
The PriestsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0