Titles you rated
ElioRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5