Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5