Movies
Ratings
275
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5