Movies
Ratings
1120
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0