Movies
Ratings
206
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0