Series
Ratings
114
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Great InheritanceRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Sad Love StoryRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0